Про компанію

Ми зробимо ваш будинок предметом вашої та нашої гордості!

16
Років досвіду
4
Проектів завершено
650
Клієнтів задоволено
200
Сімей заселено

«Kovalbud Development » – це майстри вищого рівня


Компанія Kovalbud Development працює в Україні з 2003 року і спеціалізується на реалізації масштабних проектів девелопменту в Київській та Рівненській областях, впроваджуючи міжнародні стандарти з урахуванням особливостей української будівельної галузі. У портфоліо компанії зібрані об’єкти різних сегментів нерухомості від економ до бізнес житла. Kovalbud Development зводять житлові комплекси, органічно вписані в міське середовище. Всі їх елементи підпорядковані єдиній архітектурній та соціальної концепції.

Головна мета компанії – доступне та якісне житло для Вас.

Нагороди

Наші досягнення

Відгуки

Наші клієнти

Компанія “Друзі Девелопмент” не схожа на звичні девелоперські компанії. Перш за все компанія піклується про клієнтів, уважно вивчаючи попит та купівельну спроможність регіону

Юлія Нич

testimonial

“Довіра клієнтів – ось, що є першоосновою у нашій улюбленій справі – будувати якісне та доступне житло!” Менеджер компанії “Друзі Девелопмент”

Тарас Козіцький

testimonial

Купили квартиру в готовому будинку: сподобалася розумне планування і якість будівельних робіт. Все докладно пояснили і показали. Спілкувалися з мешканцями. Оформляємо документи і приступаємо до ремонту.

Шанюк Наталія

testimonial
Фотогалерея

Наш фотозвіт

Контакти

Адреса:

смт. Гостомель, вул. Некрасова 1-ж

Телефони :

+380978877997

Email:

info@kovalbud.com